fbpx

Lato nadchodzi

on poniedziałek, 03 marzec 2014. Posted in Blog

Najnowsze okulary przeciwsłoneczne z kolekcji SOLANO 2014

Lato nadchodzi

Już od 3 marca w naszym Salonie Optycznym dostępna jest najnowsza kolekcja okularów przeciwsłonecznych SOLANO (dedykowana na 2014 rok).

Co nowego można zobaczyć w tej kolekcji i co ją wyróżnia ?

Kolory, kolory i jeszcze raz kolory.

Okulary przciwsłoneczne kolory

 

Mają być żywe, zabawne i dobrze widoczne. Wszelkiego rodzaju barwne powłoki lustrzane są najbardziej charakterystycznym elementem nowych kolekcji. Kolorem wiodącym jest orchidea (zbliżona odcieniami do purpury) i elegancki niebieski. Oczywiście - bardziej odważne osoby mogą pokusić się na połyskujące pomarańcze i czerwienie.

 

 

 Jessica Alba okulary przeciwsłoneczne model Way Farer

Jeśli chodzi o kształty to wciąż modny jest Aviator wykonany z metalu, który od czasu swej premiery w 1936 r nie schodzi z półek i wieszaków. U nas dostępny także w nowej bezramkowej odmianie.

Ogólnie oprawy z tworzyw sztucznych możemy w tym sezonie podzielić na dwa rodzaje:
- pierwsze (te bardzo kolorowe) charakteryzujące się szerokimi i wyrazistymi ramkami w kształcie zaokrąglonego prostokąta lub nieco przypominającym model Way Farer.
- druga (ta bardziej elegancka) to ramki o stonowanej stylistyce i owalnym wyglądzie.

Mimo całego modowego szału nasza firma nie zapomina o osobach, dla których okulary przeciwsłoneczne to przede wszystkim ochrona wzroku. Stąd cały czas aktualizowana jest klasyczna kolekcja zarówno dla pań i panów. Zapewniamy, że w tych okularach wygląda się dobrze wszędzie: w samochodzie, na plaży czy w garniturze.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Salonu Optycznego i zapoznania się z ofertą.

 

 

 

 

 Optoart facebook

 Znajdź nas i polub post lub strone na facebooku a do końca kwietnia 2014 będziesz mógł skorzystać z 20 zł dodatkowego rabatu na zakup okularów przeciwsłonecznych z najnowszej kolekcji SOLANO

 

Okulary przeciwsłonecze Solano 2014

przegląd skrócony kolekcji

No video selected.

Skomentuj

Komentujesz jako Gość. Opcjonalny login poniżej.