fbpx

Okulary przeciwsłoneczne Solano 2015

on wtorek, 07 kwiecień 2015. Posted in Blog

Okulary przeciwsłoneczne z nowej kolekcji Solano 2015 w Optoart Optyk

Okulary przeciwsłoneczne Solano 2015

W naszym Salonie Optyczny Optoart już od 15 marca znajduje się w sprzedaży najnowsza, bardzo duża kolekcja okularów przeciwsłonecznych firmy Solano. W tym sezonie kolekcja została całkowicie odświeżona. Najnowsze prezentacje znajdziesz w popularnych czasopismach jak Avanti, Logo, Twój Styl, noszą je prezenterzy programu porannego "Kawa czy Herbata".

Solano to świetnej jakości okulary w przystępnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z całą nowa kolekcją do naszego Salonu Optycznego.

okulary przeciwsłoneczne solano 13

Co nowego w tym sezonie – przede wszszystkim innowacyjna technologia wykonania soczewek okularowych TEAC dostępna w całej kolekcji Solano Exclusive. Teraz mamy poliwęglanowe soczewki z filtrami UV łącznie z UV z zakresu 400, świetną i sprawdzoną polaryzację oraz specjalny antyrefleks nakładany tylko od strony wewnętrznej.

Taki zestaw gwarantuje najwyższą światową ochronę przed słońcem oraz niespotykany do tej pory kontrast i ostrość widzenia.

 

Solano w Salonie Optycznym Optoart

A co nowego w wyglądzie. Dalej pozostają modne nieśmiertelne oprawy typu aviator (pilotki) z kolorowymi soczewkami lustrzanymi dobre na każdą okazję, na każdy dzień.

 

 

W linii damskiej pojawiły się piękne modele typu Glamour o wyjątkowej elegancji i urodzie, przeznaczone dla eleganckich pań.

Panowie jak co roku mogą wybierać w powiększonej gamie modeli z metalu, dla ceniących komfort opracowano kilka nowych wzorów opraw plastikowych.

Z kolorów coraz częściej spoglądamy na złoto i brąz, w oprawach z tworzywa dominują najbardziej wyszukane odcienie półbezbarwne nadające intrygującego wyglądu.

 

 

 

 

Optoart Optyk Głogów poleca.

Obejrzyj wybrane modele z kolekcji przeciwsłonecznej Solano 2015 dostępnej w Salonie Optycznym Optoart.

 

 

 

Skomentuj

Komentujesz jako Gość. Opcjonalny login poniżej.