fbpx

Mexx 2014

on niedziela, 13 lipiec 2014. Posted in Blog

Okulary i oprawki z nowej kolekcji Mexx i OWP w Optoart Optyk

Mexx 2014

       Długie oczekiwanie na przybycie bezpośrednio z centrali OWP z Niemiec nowej kolekcji okularowej Mexx w zupełności się opłaciło. Mexx jak zwykle idzie swoją drogą – kolekcja jest bardziej wyważona, omija trendy kocich kształtów i tylko delikatnie balansuje żywymi kolorami.

 

Okulary, oprawki Mexx’a już 2 lata temu pokazały że kolor będzie na topie. Teraz kolekcja wydaje się być nieco cieplejsza w odbiorze. Dominują wszelkie odcienie pastelowego brązu i lemonki, do tego od czasu do czasu pojawia się pastelowa śliwka - ciemny róż.

 

mexx_optyk_optoart

Mimo że kolorystyka jest bardziej stonowana, to nowy spot reklamowy pokazuje, że brąz może być delikatnie zwariowany i zawadiacki. Pewnie nie tylko ja uważam, że okulary, oprawki Mexx to kolekcja zarówno dla wszystkich młodych jak i tych czujących się młodo.

 

Materiał okularów się nie zmienił. Chociaż nadal pozostajemy w kręgu opraw z tworzywa sztucznego, to metal naśladujący wzorami oprawki plastikowe również jest obecny.

 

Każdy optyk wie że męska część dla której projektowane są okulary jest z natury bardzo konserwatywna. Mimo dominującej czerni, projektanci Mexxa wprowadzili dla kontrastu jasne aluminium, co w połączeniu z granatem i subtelnymi akcentami czerwieni dało wyśmienite efekty. Frezowane i nacinane zauszniki w modelu 5308 na pewno zrobią spore zamieszanie na rynku.

 

Kolekcję Mexx w naszym salonie uzupełniona zostaje nową kolekcją OWP. Charakterystyczna wysoka jakość, ponadczasowe wzornictwo i elementy z tytanu zdecydowanie zadowolą Panie i Panów preferującyh bardziej elegancki model swojego wizerunku. Okulary OWP– naprawdę robią wrażenie .

Optoart Optyk Głogów poleca.

Obejrzyj spot reklamowy oraz "Przyjdź, Zobacz, Dotknij" tylko w Optoart Optyk juz od dziś dostepna kolekcja Mexx 2014.

Skomentuj

Komentujesz jako Gość. Opcjonalny login poniżej.