fbpx

Red Bull Infinity okulary inne niż wszystkie

on **sobota**, 09 **maj** 2015. Posted in Okulary, Blog

Nowa kolekcja okularowa w Optyk Optoart

Red Bull Infinity okulary inne niż wszystkie

W naszym Salonie Optycznym Pojawiła się zupełnie nowa jakość, okulary korekcyjne i okulary przeciwsłoneczne znanej firmy Red Bull Racing.

Miło nam poinformować państwa że po uzyskaniu jedynej w Głogowie pełnej autoryzacji na sprzedaż okularów firmowych Ray Ban i Vogue, jako jedynemu Salonowi Optycznemu w Głogowie udało się nam zdobyć pozyskać dla państwa pełną autoryzacje na sprzedaż wyrobów marki Red Bull Infiniti.

Daniel Ricciardo Red Bull F1 Team w okularach przeciwsłonecznych serii Life Tech
Czym są okulary Red Bull ? Do kogo są adresowane ? Z jakich materiałów firma Red Bull wykonuje swoje okulary, a przede wszystkim co zawiera kolekcja ? Na te pytania odpowiemy w tej prezentacji.

Okulary Red Bull serii Racing to kluczowe rozwiązania i projekty ściśle powiązane z Formułą 1.

 

W FORMULE 1 SZYBKOŚĆ TO KLUCZOWY CZYNNIK DECYDUJĄCY O SUKCESIE. PRZY KONSTRUOWANIU ZWYCIĘSKIEGO BOLIDU TRZEBA WZIAĆ POD UWAGĘ WIELE DETALI, KTÓRE POŁĄCZONE W JEDNĄ SPÓJNĄ CAŁOŚĆ I DOPRACOWANE DO PERFEKCJI POZWALAJĄ UZYSKAĆ NAJLEPSZY WYNIK.
Ta sama filozofia została zastosowana przy projektowaniu okularów. Im lepszy design i bardziej innowacyjny materiał tym większy sukces. Red Bull Racing Eyewear używa lekkich i zarazem wytrzymałych materiałów, które urzekają inżynierią i projektem. To najnowsza, innowacyjna technologia, precyzja wykonania i sportowy duch.

Dziewczyny też mogą świetnie wyglądać w okularach Red Bull Infiniti. Okulary do kupienia w jedynym autoryzowanym punkcie w Głogowie w Salonie Optycznym Optoart

Okulary Red Bull serii Racing lub limitowanej Kolekcji Red Bull Infiniti adresowane są do:

Ludzi czynu, sportowców, ludzi lubiący zabawę, nieobawiający się kolorów, chcących wyróżnić się z tłumu. Najłatwiej opisać je słowami: ŚMIAŁOŚĆ, PRZYGODA, ODWAGA, PASJA, INNOWACJA, ZABAWA, SPEKTAKULARNOŚĆ, KREATYWNOŚĆ, WYTRWAŁOŚĆ, PRECYZJA.

 

Materiały użyte do wykonania okularów Red Bull Racing podzielono na 3 typy. Kążdy z nich jest inny i ma inne cechy charakterystyczne, razem tworzą uzupełniającą się całość.

Okulary z serii High Tech, to zastosowanie karbonu, i materiałów kompozytowych, oraz najlepszych soczewek okualrowych XNL Xtreme Nylon Lens. Oprawy tej serii charakteryzują sie wysoką jakością wykoannia,innowacyjnością i precyzją.Life Tech oprawy okularowe wykonane z tytanu, stali i aluminium, solidne i lekkie. Przeznaczone dla mężczyzn prowadzacych sportowy tryb życia o wysokich wymaganiach. Seria okularowa Sport Tech to zwariowane kolory, wykonane z opatentowanego tworzywa XMP oraz z lekkiego TR-90. Lekkość śmiałośc i zabawa.

Teraz to co wszystkich interesuje najbardziej jakie modele zawiera kolekcja.

W kolekcji znajdziemy:

Okulary przeciwsłoneczne z bardzo wysokiej jakości soczewkami z pełną ochroną przed UV, których nie tylko świetnie prezentują się gwiazdy F1. Super okulary do używania na co dzień do każdego niezobowiązującego stroju. Oczywiście okulary przeciwsłoneczne serii Red Bull Racing sprawdzą się wyśmienicie w samochodzie, bo od sportów motorowych kolekcja bierze swój początek. Zapewniają dobre przyleganie i osłonę boczną oraz bardzo dobrze trzymają się na głowie.

 

Oprawy korekcyjne Red Bull wyróżniają się na tle innych kolekcji , większym wyborem kolorystycznym. Jest to linia kierowana przede wszystkim dla Panów. Znajdziemy tu oprawy pełne wykonane z tworzyw z charakterystycznymi, czerwonym wykończeniem a także bardzo wytrzymałe i lekko wyglądające oprawy ze stali szlachetnej. Każda oprawa zawsze sygnowana jest logiem Red Bull lub w kolekcjach topowych Logiem Red bull Infiniti.

 

Zapraszamy do  Optyka Optoart w Głogowie w celu zapoznania się z nową i bardzo ciekawą kolekcją okularową Red bull Racing i Red bull Infiniti.

**Skomentuj**

**Komentujesz jako Gość.** **Opcjonalny login poniżej.**