fbpx

Hoyalux iD

on **czwartek**, 06 **listopad** 2014. Posted in Okulary progresywne, Blog

Zobacz wszystko z okularowymi soczewkami progresywnymi Hoyalux iD

Hoyalux iD

 

Podczas konstruowania soczewek progresywnych Hoyalux ID nie chodziło o to by zobaczyć coś, chodziło o to żeby dzięki okularom progresywnym zobaczyć wszystko. Soczewki progresywne Hoyalux iD to najbardziej zaawansowane i zindywidualizowane okularowe soczewki progresywne zapewniające widzenie na każdą odległość, szerokie , wolne od zniekształceń pole widzenia i łagodne przejścia pomiędzy obszarem do dali i bliży. Tworzą ją cztery konstrukcje, dzięki czemu możesz wybrać tę, która jest najlepiej dopasowana do Twoich potrzeb.

 

 

Zalety soczewek okularowych Hoyalux iD

  • Gwarancja pełnej ostrości widzenia osiągniętej podczas badania
  • Indywidulane dopasowanie do potrzeb i stylu życia każdego użytkownika okularów progresywnych
  • Zapewniające doskonałą głębię widzenia , i łatwą adaptację
  • Gwarantujące poczucie stabilności
  • Precyzyjnie obliczone i wykonane z największa dokładnością z uwzględnieniem szczegółowych parametrów mierzonych w naszym Salonie Optycznym za pomocą cyfrowego Hoya visiuReal

Kontrola stabilności obrazu (Balanced View Control)

Soczewki progresywne rodziny Hoyalux iD zostały skonstruowane tak aby zapewniały zobaczenie wszystkiego co ważne, bez zniekształceń charakterystycznych dla konwencjonalnych soczewek progresywnych. Dzięki „Kontroli stabilności obrazu” możliwe jest przenoszenie wzroku między obszarem do dali a obszarem do bliży, bez niechcianego efektu „pływania obrazu”. Ta unikalna koncepcja zapewnia stabilny obraz podczas poruszania się, w sytuacji gdy zmiana mocy w soczewce mogłaby powodować wrażenie niestabilności.

FreeForm Design Technology

Okulary progresywne z soczewkami Hoyalux iD iD FreeForm Design Technology jest przysłowiową ”kropką nad i“ przy tworzeniu soczewek z rodziny Hoyalux iD. Ta precyzyjna technologia projektowania i produkcji soczewek gwarantuje ich najwyższą optyczną doskonałość. Wszystkie konstrukcje z rodziny Hoyalux iD są wykonywane w technologii iD FreeForm Design Technology, z uwzględnieniem cech charakterystycznych dla danej konstrukcji.

 

Hoya VisuReal w Salonie optycznym Optoart

Optyk Optoart jako jedyni w Głogowie gwarantujemy optymalny dobór okularowych soczewek progresywnych fimy Hoya dzięki wykorzystaniu Cyfrowego urządzenia pomiarowego Hoya VisuReal dzięki któremu możemy bezpośrednio na linie produkcyjną przekazać wszystkie niezbędne parametry wymagane do wykonania tak zaawansowanych  technologicznie okularów progresywnych.

 

Soczewki progresywne Hoya Lux iD - zobacz film promocyjny

 

 

**Skomentuj**

**Komentujesz jako Gość.** **Opcjonalny login poniżej.**