fbpx

Promocja świąteczna Oczaruj wszystkich nowym spojrzeniem

🌟 Oczaruj wszystkich swoim nowym spojrzeniem.

Czas na metamorfozę! Jest taki kiedy chcemy wyglądać lepiej,. Teraz ta chwila nadeszła, a my mamy dla Ciebie niezwykłą okazję!

👓 Oczaruj Wszystkich Swoim Spojrzeniem!

Dołącz do naszej niepowtarzalnej Akcji promocyjnej a otrzymasz szkła okularowe marki Jai Kudo w prezencie przy zakupie dowolnej oprawy okularowej! To nie tylko unikalna szansa na poprawę widzenia, ale także doskonały sposób, aby podkreślić swój styl i zaskoczyć wszystkich wokół swoją nową aurą.

Termin promocji: Od 01.12.2023 do 06.01.2024 lub do wyczerpania zapasów!

🌟 Dlaczego warto skorzystać?

 1. ✔️ Eleganckie marki opraw: Wybieraj spośród topowych marek takich jak Ray Ban, Oakley, Vogue i wielu innych, by znaleźć idealną oprawę pasującą do Twojego stylu.
 2. ✔️ Szkła okularowe Jai Kudo: Otrzymaj szkła okularowe z antyrefleksem marki Jaikudo, które nie tylko poprawią jakość widzenia, ale także dodadzą wyjątkowego charakteru Twoim oczom.

✔️ Czas na zmiany: Zmieniaj spojrzenie, eksperymentuj ze stylem i bądź

 


 

Regulamin Promocji Konsumenckiej "Oczaruj Wszystkich Swoim Spojrzeniem" - Aktualizacja na dzień 30 listopada 2023 roku

 • 1 ORGANIZATOR

Promocja Konsumencka pod nazwą "Oczaruj Wszystkich Swoim Spojrzeniem" („Promocja Konsumencka”) jest oferowana i prowadzona przez Organizatora na zasadach niniejszego Regulaminu. Organizatorem Promocji Konsumenckiej jest: Optoart Szerment Sp.J. z siedzibą w Głogowie, 67-200, ul. Grodzka 41.

 • 2 PRZEDMIOT PROMOCJI KONSUMENCKIEJ
 1. Promocja Konsumencka polega na uprawnieniu Uczestnika do otrzymania: a. szkieł okularowych marki Jai Kudo (dalej JK) z powłoką Hmar z zakresu mocy magazynowego firmy Jai Kudo w cenie 1 zł/1 szkło, b. odpowiedniej rekompensaty kwotowej w wysokości 65 zł per szkło w przypadku zakupu innych droższych szkieł okularowych marki Rodenstock.
 2. Promocja obowiązuje od dnia 01.12.2023 r. do 06.01.2024 r.
 3. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest zakup dowolnej oprawy okularowej z regularnej kolekcji oferowanej w Salonie Optycznym Optoart na ul. Grodzkiej 41 w Głogowie.
 4. Z promocji wyłączone są wszystkie oprawy przecenione, w tym oprawy z grupy outlett, lub inne oprawy okularowe odpowiednio oznaczone i objęte specjalnymi zasadami promocyjnymi
 • 3 UCZESTNICTWO W PROMOCJI KONSUMENCKIEJ
 1. Promocja Konsumencka dostępna jest dla osób fizycznych (od 16 roku życia), które dokonają zakupu (zwanych dalej „Uczestnikami”).
 2. Uczestnik nie może skorzystać z Promocji Konsumenckiej więcej niż trzy razy.
 • 4 CZAS TRWANIA PROMOCJI KONSUMENCKIEJ
 1. Promocja Konsumencka rozpoczyna się dnia 01.12.2023 r. i trwa do dnia 06.01.2024 r. lub do wyczerpania przedmiotu Promocji. Organizator zastrzega sobie możliwość wydłużenia terminu obowiązywania Promocji w przypadku niewykorzystania całego jej przedmiotu w powyższym terminie.
 2. Regulamin Promocji dostępny jest w siedzibie Organizatora.
 • 5 POSTANOWIENIA KOŃCOWE
 1. Niniejszy Regulamin obowiązuje od dnia 01.12.2023 roku.
 2. Organizator zastrzega sobie możliwość dokonania zmiany niniejszego Regulaminu, jeśli jest to niezbędne dla prawidłowego i zgodnego z prawem przeprowadzenia Promocji Konsumenckiej.
 3. Wszelkie sprawy nieuregulowane niniejszym Regulaminem podlegają rozstrzygnięciu Organizatora.

 

 • **Kliknięć: 341**