fbpx

O nas

Jakość jest najlepszą receptą
Lubimy robic to co robimy
W naszym Salonie Optycznym spotkacie się Panstwo z maksymalnym zangażowaniem z naszej strony w rozwiązanie waszego problemu.
Oferujemy badanie wzroku, szeroki wybór opraw okularowych i szkieł korekcyjnych, profesjonalne doradztwo oraz szybką realizację zamówienia.  Salon OPTOART to miła i fachowa obsługa, atrakcyjne promocje oraz przyjazne ceny.
Zapraszamy do nas na ul. Grodzką 41  w Głogowie (w samym centrum Głogowa - 160m od Ratusza).
Salon Optyczy Optoart

Rodzinna firma z tradycjami.
Autoryzowany parter Porsche, Rodenstock,  Ray Ban, Oakley, Emporio Armani

W salonie OPTOART w stałej ekspozycji znajdą Państwo około 3.000 opraw o bardzo zróżnicowanym wzornictwie, kolorystyce i cenach.  Nasze kolekcje są na bieżąco uzupełniane, zgodnie z aktualnie obowiązującymi w tej dziedzinie trendami mody. Oferujemy oprawy renomowanych marek takich jak Porsche, Ray Ban, Rodenstock, Carolina Herrera, Furla, Guess, Emporio Armani, Tommy Hilfiger, Carrera, William Morris, Liw Lewant, Gian Franco Ferre, Malmo, Anne Marie , Solano i dużo ciekawych innych opraw w tym oprawy typowo sportowe oraz dla dzieci.

Najwyższa jakość & Pełna gwarancja i serwis

Okulary które u nas państwo kupicie dzięki pełnej certyfikacji objęte są fabrycznycm serwisem na preferencyjnych warunkach. Np. : produkty Porsche i Rodenstock to 3 lenia gwarancja i 6 miesięczna gwarancja adaptacji w przypadku okularów progresywnych.

Pokaż produkty

Authentic Tradition

Technologia + Pasja + Czas

Nasze przesłanie

Badania wzroku

Posiadamy nowocześnie wyposażony gabinet oraz wykwalifikowany personel, które są podstawą fachowego doboru szkieł okularowych oraz soczewek kontaktowych. Oferujemy Państwu:
  • badania wzroku prowadzone przez doświadczonego Optometrystę panią mgr. Dorotę Szerment z pełnego zakresu doboru pomocy wzrokowych w tym okularów okularów progresywnych
  • Dopasowanie soczewek kontaktowych poprzedzone badanie stanu zdrowia oka
  • Badania i korekcję pacjentów z wysokimi wadami wzroku, dwojeniem i dopasowaniem okularów pryzmatycznych

Przyjdź i zobacz w rzeczywistości jak pracujemy.

 Wysokiej jakości sprzęt, oraz współparaca z najlepszymi firmami w branży pozwalaja nam na szybką i bardzo dokładną realizację państwa zamówień.

 Duży asotryment soczewek okularówych które posiadamy u siebie na miejscu, pozwalają nam w szerokim zakresie na szybką realizację zamówień ekspresowch.

 Wymieniamy szkła okularowe w oprawach powierzonych w ciągu 30 min, minimalizując państwa stres związany z ograniczonym widzeniem w tym czasie.

Optoart Głogów twój słuch i wzrok