fbpx

Ray Ban LiteForce

on czwartek, 25 wrzesień 2014. Posted in Blog

Ray Ban LiteForce

 

Ray Ban LiteForce to innowacyjne okulary wyprodukowane z niesamowicie lekkiego i wytrzymałego materiału, które pozwalają na wyprodukowanie okularów o niespotykanych do tej pory właściwościach.


W 2012 technologia Liteforce została wprowadzona po raz pierwszy przez Ray-Ban i wykorzystana do wyprodukowania klasycznego modelu dla mężczyzn „Aviator Tech”. W roku 2013, materiał powrócił tym razem w optycznej oprawie model Wayfarer. Model ten dzięki temu że mógł być lżejszy, a dzięki temu bardziej funkcjonalny i cechujący się unikalnym wyglądem spotkały się ogromnym zainteresowaniem klientów.

 

 okulary ray ban litefoceLekkość, odporność i wzór możliwe do osiągnięcia dzięki zastosowaniu materiału LiteForce są niezbędne aby mogły powstawać doskonałe okulary..

W 2014 roku, okulary wykonane z materiału Liteforce zostały ponownie wprowadzone w kolekcji Ray Ban. Tym razem mamy do dyspozycji pełną kolekcję, która zawiera pięć różnych kształtów, oryginalne kolory i innowacyjne nieprzezroczyste-błyszczące wykończenie. Salon Optyczny Optoart dzięki podjęciu współpracy z Ray Ban zapewnił swoim klientom pełną dostępność do modeli wykonanych z LiteForce.

Gwiazda kolekcji jest jak zawsze pozostaje model Wayfarer. Ramka w całości wykonana jest z materiału Liteforce. Jedynie zawiasy i delikatnie wycięte logo Ray Ban wykonanu z metalu Mikro-Fusion. Klasyczna wersja modelu Wayfarer jest dostępna w kolorach szary, czarny, ciemnoniebieski, i fioletowy.
Poniżej przybliżamy państwu część kolekcji opraw Ray Ban wykonanych w technologii.

 

Ray Ban LiteForce.

 

 

Optyk Optoart jako autoryzowany dystrybutor marki Ray Ban w Głogowie zapewnia państwu dostęp do pełnej kolekcji opraw okularowych

 

Komentarze (1)

  • Subin

    Subin

    05 wrzesień 2015 o 08:37 |
    kasia pisze:Używam okularf3w tej firmy od 5 lat. mam nawet jedną szutke ktf3ra ma 5 lat. okulary wygladaja jak nowe. a widzi się przez nie świetnie, polecamVA:F [1.9.20_1166]Oceń czy ta opinia była przydatna?czekaj...

    odpowiedź

Skomentuj

Komentujesz jako Gość. Opcjonalny login poniżej.