fbpx

O nas

on czwartek, 08 sierpień 2013. Posted in O nas

  Witamy Państwa w Salonie Optycznym OPTOART!
Oferujemy szeroki wybór opraw okularowych i szkieł korekcyjnych, fachowe doradztwo oraz szybką realizację zamówienia.  Salon OPTOART to miła i fachowa obsługa, atrakcyjne promocje oraz przyjazne ceny.
Zapraszamy do Salonu przy ul. Grodzkiej 41  w Głogowie (w samym centrum Głogowa - 160m od Ratusza).

Oprawy


W salonie OPTOART w stałej ekspozycji znajdą Państwo około 2.200 opraw o bardzo zróżnicowanym wzornictwie, kolorystyce i cenach.  Nasze kolekcje są na bieżąco uzupełniane, zgodnie z aktualnie obowiązującymi w tej dziedzinie trendami mody. Oferujemy
również oprawy renomowanych marek takich jak Porsche, Ray Ban, Rodenstock, Carolina Herrera, Furla, Guess,Tommy Hilfiger, Carrera, William Morris, Liw Lewant, Gian Franco Ferre, Malmo, Anne Marie , Solano i dużo ciekawych innych opraw w tym oprawy typowo sportowe oraz dla dzieci.

 salon2

Soczewki kontaktowe


    U nas zaopatrzysz się w soczewksoczewki1i kontaktowe a także płyny pielęgnacyjne i inne produkty takich firm jak , Alcon, Johnson&Johnson , Cooper Vision.

W stałej ofercie magazynowej posiadamy zakres soczewek sferycznych o mocach od +0,50 do +6.00 oraz mocy od -0,50 do -8.00. Pozostałe soczewki oferujemy w dostawie z krótkim terminem realizacji zamówień.

 

 

Gabinet


Posiadamgabinet1y nowocześnie wyposażony gabinet oraz wykwalifikowany personel, które są podstawą fachowego doboru szkieł okularowych oraz soczewek kontaktowych. Oferujemy Państwu:

- badania optometryczne z pełnego zakresu doboru pomocy wzrokowych w tym okularów okularów progresywnych
- badania wraz z dopasowanie odpowiednich  soczewek kontaktowych wraz z nauką zakładania i wyposażeniem  próbne soczewki
- fachową pomoc we właściwym doborze opraw.

 

Warsztat


warsztatW pełni wyposażony warsztat oraz duży zapas soczewek okularowych umożliwia nam realizację większości
zleceń w ciągu 1 godz. Na bieżąco wykonujemy także drobne naprawy, takie jak wymiana nosków prostowanie opraw, wymiana zauszników itp.

 

 

 

Specjalne


spec1OPTOART oferuje Państwu szereg pomocy optycznych dla osób uprawiających sporty – m.in. specjalne oprawy przeznaczone do uprawiania sportów w tym min kolarstwa, biegów oraz okularki do pływania z korekcją. Przez cały rok wsprzedaży oferujemy również okulary przeciwsłoneczne z możliwościa montażu soczewek korekcyjnych zgodnie z państwa wadą.