fbpx
  • Start
  • Blog
  • Konkurs na facebook "Nowe kolekcje na Nowy Rok"

Konkurs na facebook "Nowe kolekcje na Nowy Rok"

on piątek, 03 styczeń 2014. Posted in Blog

Konkurs na facebook

Na naszej stronie na facebooku możecie znaleźć konkurs  "Nowe kolekcje na Nowy Rok"


Spośród wszystkich osób, które polubią i udostępnią ten post wylosujemy 2 zwycięzców.
Pierwsza z wylosowanych osób otrzyma - kupon rabatowy na zniżkę w wysokości 100 zł na zakup dowolnej pary okularów z obecnej, promocyjnej kolekcji Tommy Hilfiger lub Carrera.
Druga osoba otrzyma - podwójne zaproszenie do kina na dowolnie wybrany film 2D do wykorzystania w lutym 2014r w kinie Jubilat w Głogowie lub sieci kin Helios.

 

Regulamin konkursu

1.Organizatorem konkursu jest firma Salon Optyczny Optoart Piotr Szerment z siedzibą w Głogowie. Podmiotem obsługujacym konkurs jest platforma internetowa Facebook.

2. Konkurs trwa od 03.01.2014 do 31.01.2014 do godziny 20.oo

3. Losowanie zwycięzców odbedzie się 1.02.2014 roku w siedzibie firmy.

4. Imiona zwyciezców ogłoszone zostaną na naszej stronie internetowej oraz na naszej stronie na facebooku.

5.Nagrodami w konkursie są:

  a) Kupon rabatowy o wartości 100 zł z przeznaczeniem na zakup dowolnej oprawy z   aktualnej w okresie trwania konkursu kolekcji Tommy Hilfiger lub Carrera. Kupon uprawnia do uzyskania dodatkowego rabatu niezależnie od obowiązujacych promocyjnych cen. Kupon mozna wykorzystać w okresie od 03.02.2014 do 31.03.2014.

 b) podwójne zaproszenie do kina na dowolnie wybrany przez siebie film nakręcony w technice 2D. Z mozliwościa wykorzystania w sieci kin Helios lub kinie Jubilat w Głogowie.

6. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby niniejszego konkursu.

Skomentuj

Komentujesz jako Gość. Opcjonalny login poniżej.