O nas

  Witamy Państwa w Salonie Optycznym OPTOART!
Oferujemy szeroki wybór opraw okularowych i szkieł korekcyjnych, fachowe doradztwo oraz szybką realizację zamówienia.  Salon OPTOART to miła i fachowa obsługa, atrakcyjne promocje oraz przyjazne ceny.
Zapraszamy do salonu przy ul. Jedności Robotniczej 16a w Głogowie (obok Zielonego Rynku i pizzerii Torino).

Oprawy


W salonie OPTOART w stałej ekspozycji znajdą Państwo około 1.200 opraw o bardzo zróżnicowanym wzornictwie, kolorystyce i cenach.  Nasze kolekcje są na bieżąco uzupełniane, zgodnie z aktualnie obowiązującymi w tej dziedzinie trendami mody. Oferujemy
również oprawy renomowanych marek takich jak Tommy Hilfiger, Carrera, RayBan, William Morris, Liw Lewant, Gian Franco Ferre, Malmo, Mocha, Gentelman, Anne Marie , Solano i dużo ciekawych innych opraw w tym oprawy typowo sportowe oraz dla dzieci.

 salon2

Soczewki kontaktowe


    U nas zaopatrzysz się w soczewksoczewki1i kontaktowe a także płyny pielęgnacyjne i inne produkty takich firm jak CibaVision, Alcon, Johnson&Johnson , Cooper Vision.

W stałej ofercie magazynowej posiadamy zakres soczewek sferycznych o mocach od +0,50 do +6.00 oraz mocy od -0,50 do -8.00. Pozostałe soczewki oferujemy w w dostawie z krótkim terminem realizacji zamówień.

 

 

Gabinet


Posiadamgabinet1y nowocześnie wyposażony gabinet oraz wykwalifikowany personel, które są podstawą fachowego doboru szkieł okularowych oraz soczewek kontaktowych. Oferujemy Państwu:

- badania optometryczne z pełnego zakresu doboru pomocy wzrokowych w tym okularów okularów progresywnych
- badania wraz z dopasowanie odpowiednich  soczewek kontaktowych wraz z nauką zakładania i wyposażeniem  próbne soczewki
- fachową pomoc we właściwym doborze opraw.

 

Warsztat


warsztatW pełni wyposażony warsztat oraz duży zapas soczewek okularowych umożliwia nam realizację większości
zleceń w ciągu 1 godz. Na bieżąco wykonujemy także drobne naprawy, takie jak wymiana nosków prostowanie opraw, wymiana zauszników itp.

 

 

 

Specjalne


spec1OPTOART oferuje Państwu szereg pomocy optycznych dla osób uprawiających sporty – m.in. specjalne oprawy przeznaczone do uprawiania sportów w tym min kolarstwa, biegów oraz okularki do pływania z korekcją. Przez cały rok wsprzedaży oferujemy również okulary przeciwsłoneczne z możliwościa montażu soczewek korekcyjnych zgodnie z państwa wadą.