Konkurs na facebook "Nowe kolekcje na Nowy Rok"

Konkurs na facebook

Na naszej stronie na facebooku możecie znaleźć konkurs  "Nowe kolekcje na Nowy Rok"


Spośród wszystkich osób, które polubią i udostępnią ten post wylosujemy 2 zwycięzców.
Pierwsza z wylosowanych osób otrzyma - kupon rabatowy na zniżkę w wysokości 100 zł na zakup dowolnej pary okularów z obecnej, promocyjnej kolekcji Tommy Hilfiger lub Carrera.
Druga osoba otrzyma - podwójne zaproszenie do kina na dowolnie wybrany film 2D do wykorzystania w lutym 2014r w kinie Jubilat w Głogowie lub sieci kin Helios.

 

Regulamin konkursu

1.Organizatorem konkursu jest firma Salon Optyczny Optoart Piotr Szerment z siedzibą w Głogowie. Podmiotem obsługujacym konkurs jest platforma internetowa Facebook.

2. Konkurs trwa od 03.01.2014 do 31.01.2014 do godziny 20.oo

3. Losowanie zwycięzców odbedzie się 1.02.2014 roku w siedzibie firmy.

4. Imiona zwyciezców ogłoszone zostaną na naszej stronie internetowej oraz na naszej stronie na facebooku.

5.Nagrodami w konkursie są:

  a) Kupon rabatowy o wartości 100 zł z przeznaczeniem na zakup dowolnej oprawy z   aktualnej w okresie trwania konkursu kolekcji Tommy Hilfiger lub Carrera. Kupon uprawnia do uzyskania dodatkowego rabatu niezależnie od obowiązujacych promocyjnych cen. Kupon mozna wykorzystać w okresie od 03.02.2014 do 31.03.2014.

 b) podwójne zaproszenie do kina na dowolnie wybrany przez siebie film nakręcony w technice 2D. Z mozliwościa wykorzystania w sieci kin Helios lub kinie Jubilat w Głogowie.

6. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby niniejszego konkursu.

Skomentuj

Komentujesz jako Gość. Opcjonalny login poniżej.