fbpx

Blog

Konkurs na facebook "Nowe kolekcje na Nowy Rok"

on piątek, 03 styczeń 2014. Posted in Blog

Konkurs na facebook

Na naszej stronie na facebooku możecie znaleźć konkurs  "Nowe kolekcje na Nowy Rok"


Spośród wszystkich osób, które polubią i udostępnią ten post wylosujemy 2 zwycięzców.
Pierwsza z wylosowanych osób otrzyma - kupon rabatowy na zniżkę w wysokości 100 zł na zakup dowolnej pary okularów z obecnej, promocyjnej kolekcji Tommy Hilfiger lub Carrera.
Druga osoba otrzyma - podwójne zaproszenie do kina na dowolnie wybrany film 2D do wykorzystania w lutym 2014r w kinie Jubilat w Głogowie lub sieci kin Helios.

 

Konkurs "Ubierz choinkę z Optoart"

on sobota, 14 grudzień 2013. Posted in Blog

Konkurs na naładniejszą bombkę

Konkurs

  KONKURS !!!

"Ubierz choinkę z Optoart i wygraj podwójny bilet na Hobbita" dobiegł końca

Główną nagrodę Podwójne zaproszenie do kina wygrała Pani Anna Taudul. Wszystkich pozostałych uczestników zapraszamy do odbioru nagórd pocieszenia w postaci kalendarzy ściennych Carrera

bilety

 

Okulary Solano najnowsza zimowa odsłona kolekcji 2013/2014

on wtorek, 19 listopad 2013. Posted in Blog

Oprawy korekcyjne Solano - najnowsze trendy na nowy rok

Okulary Solano najnowsza zimowa odsłona kolekcji 2013/2014

Ostanio dotarła do nas najnowsza kolekcja opraw okularowych desygnowana na okres jesienno zimowy 2013 /2014. Sztandarowym modelem tej kolekcji jest oprawa damska model S 20078. Oprawa dostepna jest w dwóch kolorach: widoczny na zdjęciu klasyczny czarny oraz szylkret. Okular wykonany jest z wysokojakościowego acetatu i wykończony w górnej części satynową blaszką, nadającą jej elegancji. Zapraszamy do ogladania nowej kolekcji.

Pierwsze dopasowanie soczewek kontaktowych

on czwartek, 26 wrzesień 2013. Posted in Blog

W związku z prowadzoną w naszym salonie praktyką kontaktologiczną możesz umówić się u nas na pierwsze badanie połączone z dopasowaniem soczewek kontaktowych firmy Johnson&Johnson.

Przyjdź lub zadzwoń pod nr tel. 530-050-003 i umów sie na dopasowanie soczewek kontaktowych podczas którego będziesz mógł odebrać swój pierwszy  zestaw ACUVUE® z soczewkami kontaktowymi ACUVUE® GRATIS!*

Kolekcja William Morris

on czwartek, 26 wrzesień 2013. Posted in Blog

Kolekcja William Morris

Już od sierpnia świetna kolekcja wybranych opraw okularowych marki William Morris London dostępna w naszym Salonie Optycznym.

Wielokrotnie nagradzane angielskie wysokiej jakości oprawy William Morris London pojawiły się w naszej kolekcji. Prezentują wyśmienite wzornictwo połączone z wysokiej jakości materiałami.

<<  1 2 3 [4