fbpx

Blog

Wymień stare na NOWE

on niedziela, 01 marzec 2015. Posted in Promocje, Blog

Nowa promocja w Salonie Optycznym Optoart

Wymień stare na NOWE

„WYMIEŃ STARE NA NOWE". Nie męcz oczu wymień swoje stare okulary na nowe, a dzięki naszej nowej promocji będziesz mógł zaoszczędzić 50 zł
Każdy klient kupując u nas nowe okulary korekcyjne może zostawić nam w rozliczeniu swoje stare okulary, które my odkupimy za 50 zł niezależnie od stanu w jakim się one znajdują.

Kalendarz 2015

on czwartek, 27 listopad 2014. Posted in Blog

Kalendarz 2015

Kalendarze za free.


Jeśli ktoś chce otrzymać piękny, duży kalendarz na nowy 2015 r z dziewczyną w okularach przeciwsłonecznych marki Solano z najnowszej kolekcji która będzie obowiązywać w 2015 r. to zapraszamy po odbiór do naszego Salonu Optycznego Optoart ul Jedności Robotniczej 16a (od strony zielonego rynku, obok pizzerii Torino). Kalendarze są zupełnie za darmo w dużym formacie A2.
Uwaga jedna osoba może otrzymać tylko 1 kalendarz. Liczba kalendarzy ograniczona

Hoyalux iD

on czwartek, 06 listopad 2014. Posted in Okulary progresywne, Blog

Zobacz wszystko z okularowymi soczewkami progresywnymi Hoyalux iD

Hoyalux iD

 

Podczas konstruowania soczewek progresywnych Hoyalux ID nie chodziło o to by zobaczyć coś, chodziło o to żeby dzięki okularom progresywnym zobaczyć wszystko. Soczewki progresywne Hoyalux iD to najbardziej zaawansowane i zindywidualizowane okularowe soczewki progresywne zapewniające widzenie na każdą odległość, szerokie , wolne od zniekształceń pole widzenia i łagodne przejścia pomiędzy obszarem do dali i bliży. Tworzą ją cztery konstrukcje, dzięki czemu możesz wybrać tę, która jest najlepiej dopasowana do Twoich potrzeb.

 

Ray Ban LiteForce

on czwartek, 25 wrzesień 2014. Posted in Blog

Ray Ban LiteForce

 

Ray Ban LiteForce to innowacyjne okulary wyprodukowane z niesamowicie lekkiego i wytrzymałego materiału, które pozwalają na wyprodukowanie okularów o niespotykanych do tej pory właściwościach.


W 2012 technologia Liteforce została wprowadzona po raz pierwszy przez Ray-Ban i wykorzystana do wyprodukowania klasycznego modelu dla mężczyzn „Aviator Tech”. W roku 2013, materiał powrócił tym razem w optycznej oprawie model Wayfarer. Model ten dzięki temu że mógł być lżejszy, a dzięki temu bardziej funkcjonalny i cechujący się unikalnym wyglądem spotkały się ogromnym zainteresowaniem klientów.

 

Mexx 2014

on niedziela, 13 lipiec 2014. Posted in Blog

Okulary i oprawki z nowej kolekcji Mexx i OWP w Optoart Optyk

Mexx 2014

       Długie oczekiwanie na przybycie bezpośrednio z centrali OWP z Niemiec nowej kolekcji okularowej Mexx w zupełności się opłaciło. Mexx jak zwykle idzie swoją drogą – kolekcja jest bardziej wyważona, omija trendy kocich kształtów i tylko delikatnie balansuje żywymi kolorami.

 

Okulary, oprawki Mexx’a już 2 lata temu pokazały że kolor będzie na topie. Teraz kolekcja wydaje się być nieco cieplejsza w odbiorze. Dominują wszelkie odcienie pastelowego brązu i lemonki, do tego od czasu do czasu pojawia się pastelowa śliwka - ciemny róż.

 

Carrera World - Optyk Optoart znajdź swój własny styl !!!

on sobota, 07 czerwiec 2014. Posted in Blog

Carrera World - Optyk Optoart znajdź swój własny styl !!!

Wybierając okulary firmy Carrera wybierasz swój indywidualny styl. Mottem przewodnim firmy jest Design Principles - wzornictwo jest najważniejsze.

Lato nadchodzi

on poniedziałek, 03 marzec 2014. Posted in Blog

Najnowsze okulary przeciwsłoneczne z kolekcji SOLANO 2014

Lato nadchodzi

Już od 3 marca w naszym Salonie Optycznym dostępna jest najnowsza kolekcja okularów przeciwsłonecznych SOLANO (dedykowana na 2014 rok).

Co nowego można zobaczyć w tej kolekcji i co ją wyróżnia ?

Kolory, kolory i jeszcze raz kolory.

Okulary przciwsłoneczne kolory

 

Mają być żywe, zabawne i dobrze widoczne. Wszelkiego rodzaju barwne powłoki lustrzane są najbardziej charakterystycznym elementem nowych kolekcji. Kolorem wiodącym jest orchidea (zbliżona odcieniami do purpury) i elegancki niebieski. Oczywiście - bardziej odważne osoby mogą pokusić się na połyskujące pomarańcze i czerwienie.

 

 

Carrera - styl, którego nie można ominąć

on poniedziałek, 06 styczeń 2014. Posted in Blog

Okulary Carrera

Okulary Carrera 6000

     Optyk Optoart prezentuje nową kolekcję opraw okularowych.

Carrera to włoska marka związana przede wszystkim ze sportem. Oprawki okularowe sygnowane tym znakiem odznaczają się niebanalnym wzornictwem i kreują trendy w modzie okularowej. Ostatnio okulary Carrera pojawiły się w nowej, pionierskiej odsłonie.

Odważny i dynamiczny duch marki Carrera został wyniesiony na poziomy najwyższej stylistyki modowej wykreowanej przez samego Jimmego Choo. Nowy efekt ‘glamour‘, stworzony dla podkreślenia oczu, jest błyskotliwy i zaskakujący.

<<  1 2 [34  >>