Artykuły w kategorii: Blog

Ray Ban LiteForce

Ray Ban LiteForce

 

Ray Ban LiteForce to innowacyjne okulary wyprodukowane z niesamowicie lekkiego i wytrzymałego materiału, które pozwalają na wyprodukowanie okularów o niespotykanych do tej pory właściwościach.


W 2012 technologia Liteforce została wprowadzona po raz pierwszy przez Ray-Ban i wykorzystana do wyprodukowania klasycznego modelu dla mężczyzn „Aviator Tech”. W roku 2013, materiał powrócił tym razem w optycznej oprawie model Wayfarer. Model ten dzięki temu że mógł być lżejszy, a dzięki temu bardziej funkcjonalny i cechujący się unikalnym wyglądem spotkały się ogromnym zainteresowaniem klientów.

 

Mexx 2014

Okulary i oprawki z nowej kolekcji Mexx i OWP w Optoart Optyk

Mexx 2014

       Długie oczekiwanie na przybycie bezpośrednio z centrali OWP z Niemiec nowej kolekcji okularowej Mexx w zupełności się opłaciło. Mexx jak zwykle idzie swoją drogą – kolekcja jest bardziej wyważona, omija trendy kocich kształtów i tylko delikatnie balansuje żywymi kolorami.

 

Okulary, oprawki Mexx’a już 2 lata temu pokazały że kolor będzie na topie. Teraz kolekcja wydaje się być nieco cieplejsza w odbiorze. Dominują wszelkie odcienie pastelowego brązu i lemonki, do tego od czasu do czasu pojawia się pastelowa śliwka - ciemny róż.

 

Lato nadchodzi

Najnowsze okulary przeciwsłoneczne z kolekcji SOLANO 2014

Lato nadchodzi

Już od 3 marca w naszym Salonie Optycznym dostępna jest najnowsza kolekcja okularów przeciwsłonecznych SOLANO (dedykowana na 2014 rok).

Co nowego można zobaczyć w tej kolekcji i co ją wyróżnia ?

Kolory, kolory i jeszcze raz kolory.

Okulary przciwsłoneczne kolory

 

Mają być żywe, zabawne i dobrze widoczne. Wszelkiego rodzaju barwne powłoki lustrzane są najbardziej charakterystycznym elementem nowych kolekcji. Kolorem wiodącym jest orchidea (zbliżona odcieniami do purpury) i elegancki niebieski. Oczywiście - bardziej odważne osoby mogą pokusić się na połyskujące pomarańcze i czerwienie.

 

 

Carrera - styl, którego nie można ominąć

Okulary Carrera

Okulary Carrera 6000

     Optyk Optoart prezentuje nową kolekcję opraw okularowych.

Carrera to włoska marka związana przede wszystkim ze sportem. Oprawki okularowe sygnowane tym znakiem odznaczają się niebanalnym wzornictwem i kreują trendy w modzie okularowej. Ostatnio okulary Carrera pojawiły się w nowej, pionierskiej odsłonie.

Odważny i dynamiczny duch marki Carrera został wyniesiony na poziomy najwyższej stylistyki modowej wykreowanej przez samego Jimmego Choo. Nowy efekt ‘glamour‘, stworzony dla podkreślenia oczu, jest błyskotliwy i zaskakujący.

Konkurs na facebook "Nowe kolekcje na Nowy Rok"

Konkurs na facebook

Na naszej stronie na facebooku możecie znaleźć konkurs  "Nowe kolekcje na Nowy Rok"


Spośród wszystkich osób, które polubią i udostępnią ten post wylosujemy 2 zwycięzców.
Pierwsza z wylosowanych osób otrzyma - kupon rabatowy na zniżkę w wysokości 100 zł na zakup dowolnej pary okularów z obecnej, promocyjnej kolekcji Tommy Hilfiger lub Carrera.
Druga osoba otrzyma - podwójne zaproszenie do kina na dowolnie wybrany film 2D do wykorzystania w lutym 2014r w kinie Jubilat w Głogowie lub sieci kin Helios.

 

Konkurs "Ubierz choinkę z Optoart"

Konkurs na naładniejszą bombkę

Konkurs

  KONKURS !!!

"Ubierz choinkę z Optoart i wygraj podwójny bilet na Hobbita" dobiegł końca

Główną nagrodę Podwójne zaproszenie do kina wygrała Pani Anna Taudul. Wszystkich pozostałych uczestników zapraszamy do odbioru nagórd pocieszenia w postaci kalendarzy ściennych Carrera

bilety

 

Okulary Solano najnowsza zimowa odsłona kolekcji 2013/2014

Oprawy korekcyjne Solano - najnowsze trendy na nowy rok

Okulary Solano najnowsza zimowa odsłona kolekcji 2013/2014

Ostanio dotarła do nas najnowsza kolekcja opraw okularowych desygnowana na okres jesienno zimowy 2013 /2014. Sztandarowym modelem tej kolekcji jest oprawa damska model S 20078. Oprawa dostepna jest w dwóch kolorach: widoczny na zdjęciu klasyczny czarny oraz szylkret. Okular wykonany jest z wysokojakościowego acetatu i wykończony w górnej części satynową blaszką, nadającą jej elegancji. Zapraszamy do ogladania nowej kolekcji.